Klid a jistota

Máme řešení nejen pro mimopražské

Nejste z Prahy. ale dojíždíte sem pracovně a hodilo by se vám zázemí?

Máme pro vás flexibilní a výhodnou možnost – pracovní místo, prostor na eventy a akce, ale také třeba zasedačku pro 6 lidí.

Stačí se s námi domluvit a místo v centru Prahy je vám k dispozici.

1

pracovní místo
kdykoliv potřebujete

1

zasedačka pro 6
pro vaše meetingy

1

celý cowork
pro vaše workshopy

Být na cestách Prahou v klidu

Když jste obchodník, tvůrce či třeba zástupce mimopražské firmy, který se často do Prahy vypravuje za svými povinnostmi, hodí se vám kvalitní a flexibilní zázemí pro různé činnosti. Ta Truhla vám toto zázemí poskytuje nejen svým rozložením, ale také svou polohou v centru.

Místo na práci bez měsíčních závazků

Náš cowork je svým netradičním pojetím přímo určen ke kratším pobytům. Když se v diáři objeví neplánovaná “díra”, nemusíte hledat kavárnu. Stačí přijít do Truhly, dát si kafe a pobýt jak potřebujete. Platíte jen spotřebovaný čas.

Jednání s klientem v centru Prahy

Máme rádi Artušův Kamelot, proto jsme udělali malou zasedačku s kulatým stolem pro 6 lidí. Hodí se vám na jednání, prezentace či online meetingy. Je vybavena rychlým 1GB internetem, Airplay TV,  flipchartem a tabulí.

Workshop nebo předváděcí akce

Náš cowork je původní kavárnou. Je přístupný přímo z ulice a nabízí tak velmi zajímavé možnosti prezentace. Můžete zde uspořádat nejen uzavřený workshop, ale také předváděcí akci nebo třeba pop up. Záleží na dohodě, zázemí máme.

Potřebujete místo na konkrétní termín?

1. Zkontrolujte dostupnost Zasedačky v potřebném termínu. Je-li volná, zvolte požadovaný termín.

2. Vyplňte své kontaktní údaje. Jste-li zde poprvé, budeme váš email chtít ověřit kódem.

3. Systém vás přesměruje na platební stránku, kde zadej počet hodin shodný s vaším termínem. Závaznou objednávku potvrdíte zaplacením rezervačního poplatku.

Načítám...

Rezervaci je možno zrušit nejdéle 12 hodin před jejím začátkem.

Jsme všude stejně daleko

Náš cowork se nachází v přímém srdci Prahy, takže je to od nás kamkoliv stejně daleko.

Nacházíme se hned vedle OC Palladium, jen několik kroků od zastávky metra B Náměstí republiky, stejně jako od zastávky tramvaje či autobusu.

Pro obchod či práci ideální místo.